Ga naar de inhoud

Vacature Marketing- & Communicatieprofessional

12 uur | Standplaats flexibel

Wil jij bijdragen aan de versnellende overstap naar elektrisch rijden in Nederland? Krijg je energie van slimme content, sterke campagnes, strategische groei én hands-on communicatie? Dan is deze rol bij VVE Laadloket precies waar jij op je plek bent.

Wie zijn wij?

VVE Laadloket is de onafhankelijke expert en partner voor Verenigingen van Eigenaren rond elektrisch laden. Met onze tools, artikelen en begeleiding helpen we VvE’s in heel Nederland op weg naar duurzame laadoplossingen. Om onze groei te ondersteunen, zoeken we een zelfstandige, tactisch sterke én uitvoerende marketing- & communicatieprofessional die het merk verder op de kaart zet.

Wat ga je doen?

Als Marketing- & Communicatieprofessional ben jij de spil van alle marketing-, content- en communicatieactiviteiten. Je coördineert de marketinginzet, zet taken uit en voert zelf uit. Je werkt strategisch waar nodig, maar staat met beide benen in de uitvoering.

1. Contentmarketing & publicatiebeheer

  • Opstellen en uitvoeren van de contentkalender, in samenwerking met onze copywriter en interne experts.
  • Schrijven van kennisartikelen en blogs, en publiceren op de website.
  • Beheren van alle websitecontent en zorgen dat deze up-to-date en relevant blijft.
  • Creëren en posten van social content op LinkedIn en Facebook.
  • Opstellen van artikelen voor kennis- en mediapartners om onze zichtbaarheid buiten de eigen kanalen te vergroten.
  • Verzorgen van de maandelijkse nieuwsbrief.
  • Organiseren van webinars (gemiddeld 4 per jaar).

2. Stakeholder- & partnercommunicatie

  • Onderhouden en versterken van samenwerkingen met belangrijke partners/stakeholders in het VvE-domein.
  • Signaleren van nieuwe partnerschapskansen en bijdragen aan het verstevigen van onze positie in het ecosysteem rondom elektrisch laden.

3. Leadgeneratie & digitale groei

  • Ontwikkelen en testen van nieuwe leadgeneratiestrategieën.
  • Optimaliseren van SEO en bestaande content om organisch verkeer te vergroten.
  • Aansturen van het online marketingbureau voor optimale SEA-resultaten.
  • Analyseren van performance en continu doorvoeren van verbeteringen.

4. Marketing automation & opvolging

  • Beheer van het marketing-automationsysteem (flows, segmentatie, opvolging).
  • Optimaliseren van bestaande nurtureflows.
  • Regie voeren op externe specialisten bij nieuwe ontwikkelingen en technische verbeteringen.

Wie ben jij?

Je voelt je thuis in een rol waar strategie en uitvoering elkaar afwisselen. Jij:

  • Werkt zelfstandig en neemt initiatief.
  • Bent tactisch sterk, maar ook absoluut een doener.
  • Kent je eigen kwaliteiten en weet waar je werk uit moet zetten om te versnellen/verbeteren.
  • Hebt commercieel inzicht en ziet kansen om bereik en conversie te vergroten.
  • Bent communicatief vaardig, zowel geschreven als mondeling.
  • Denkt in oplossingen en houdt overzicht in een dynamische omgeving.

Wat bieden wij?

  • Een rol met veel verantwoordelijkheid en vrijheid.
  • De kans om een belangrijk duurzaam initiatief verder te laten groeien.
  • Werken in een enthousiast, professioneel team met veel expertise op het gebied van elektrisch laden.
  • Modern kantoor in Amsterdam en deels flexibel in werktijden en werklocaties, het leveren van resultaat is voor ons belangrijker.
  • Ruimte voor jouw ideeën, initiatieven en creativiteit.
  • Flexibele werkplek en -tijden.

Klinkt dit als jouw nieuwe uitdaging?

Stuur ons je CV en een korte motivatie via info@vvelaadloket.nl. We horen graag waarom jij past bij deze rol en hoe jij VVE Laadloket naar een hoger niveau tilt. Voor meer informatie kan je contact opnemen met Bram Leusink (06-42931622). Deze vacature staat open voor een zzp’er of voor een kandidaat die een dienstverband wil aangaan.

Wij vinden onze nieuwe collega’s liever zelf. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij daarom niet op prijs.

 

VVE Laadloket © 2026 alle rechten voorbehouden